ОФЛАЙН ВОРКШОП ВІД STRIKEPLAGIARISM.COM

22 травня у місті Львів на базі конференц-залу Bank Hotel компанія StrikePlagiarism.com провела воркшоп, присвячений актуальним питанням академічної доброчесності та викликам, пов’язаним із використанням штучного інтелекту в освітньому середовищі. Від Хмельницького національного університету в цьому корисному практичному заході брав участь Володимир МИЛЬКО – відповідальний за адміністрування спеціалізованого програмного забезпечення StrikePlagiarism у ХНУ.

                Окрім безпосередніх організаторів (компанії StrikePlagiarism.com) спікерами були представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Українського Інституту Науково-технічної Експертизи Та Інформації.

Ключові теми воркшопу:

1. Нові функціональні можливості Звіту подібності: зручне коментування, шаблони коментарів у вигляді тегів, особиста бібліотека коментарів тощо.

2. Інтеграція з LMS (Moodle, Google Classroom, OJS): переваги використання, децентралізація процесу перевірок. Інтеграція як оптимальний спосіб перевірки всіх типів робіт відповідно до вимог акредитації.

3. Безлімітна перевірка.

4. Виявлення контенту, згенерованого штучним інтелектом: розпізнавання контенту згенерованого інструментами Штучного Інтелекту,  ризики зловживання при використанні Штучного Інтелекту, звіт про Штучний Інтелект у системі StrikePlagiarism.com.Чи потрібно довіряти результатам пошуку контенту ШІ?

5. Процедури використання модуля пошуку контенту, згенерованого Штучним Інтелектом.

6. Політика в імплементації використання Штучного Інтелекту: міжнародний досвід, критерії оцінки.

7. НРАТ – база дисертацій УкрІНТЕІ. Перевага унікальної інтеграції нашої системи з базою даних УкрІНТЕІ. Недоступність для пошукових систем. Найкращий спосіб запобігання плагіату в дисертаціях. Недоступність для пошукових систем (спільно з представниками УкрІНТЕІ).

8. Виявлення академічного плагіату в дисертаційних дослідженнях: як забезпечити синергію політик Національного агентства та практик закладів вищої освіти? (Леонтій Шипілов)

9. У контексті досвіду Національного агентства: ефективне виявлення плагіату з інструментарієм StrikePlagiarism.com (Наталія Бацак)