(Українська) Відбулися збори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у весняному семестрі 2022-2023 н.р.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

28 березня 2023 року відбулисязбори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на тему «Удосконалення освітньої програми та академічна доброчесність». Загальна кількість учасників – 114 осіб з усіх факультетів, спеціальностей та рівнів вищої освіти.
Під час зустрічі здобувачі вищої освіти ознайомилися з механізмами розроблення та оновлення освітніх програм в університеті, можливостями участі та впливу на удосконалення освітніх програм і освітнього процесу. Проведене інтерактивне опитування учасників зібрання засвідчило, що переважною формою їх участі в оновлені освітніх програм є анкетування, яке проходить згідно зі щорічними Програмами опитування стейкхолдерів у Хмельницькому національному університеті. Друга частина зустрічі була присвячена питанням дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу та шляхам запобігання її порушень. Кожен учасник зборів впродовж квітня поточного року проведе опитування щодо особливостей організації освітнього процесу під час війни та академічної доброчесності. До наступних зустрічей!