Онлайн зустріч з експертами міжнародного проєкту «Bologna Hub Peer Support II»

16 та 29 травня 2024 року завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Ганна Красильникова взяла участь в онлайн зустрічах з експертами міжнародного проєкту «Bologna Hub Peer Support II». Темами зустрічей були обговорення проєкту Стратегії диджиталізації в Хмельницькому національному університеті та розроблення і запровадження в освітній процес мікрокваліфікаційних програм.

Під час зустрічей відбулося обговорення практики створення сертифікатних програм в нашому університеті. Експерти проф. Роберт Вагенар та проф. Шерон Флін схвально оцінили результати розроблення мікрокваліфікаційних курсів для слухачів та висловили побажання щодо їх активного використання у професійній підготовці здобувачів вищої освіти.

Дякуємо партнерам за можливість знайомства з європейським досвідом розвитку систем вищої освіти.