Розпочато Тиждень академічної доброчесності в університеті

18 березня 2024 року в університеті вперше розпочався Тиждень академічної доброчесності, до заходів якого залучені члени Студентського самоврядування університету і факультетів, співробітники відділу забезпечення якості та Наукової бібліотеки ХНУ.

Впродовж тижня буде проведена низка вебінарів для членів Студентської ради університету, здобувачів вищої освіти різних освітніх ступенів щодо принципів академічної доброчесності та відповідальності учасників освітнього процесу за їх порушення, зустріч з адміністрацією університету з питань участі студентства у процедурах забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти і акредитації освітніх програм. Члени Студентського самоврядування проведуть анкетування здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей та рівнів освіти на тему «Освітній процес очима студентів».

У перший день роботи учасників зібрання привітав ректор університету Сергій Анатолійович Матюх, він підкреслив важливість участі здобувачів освіти у створені в закладі культури академічної доброчесності та подякував членам Студентської ради за ініціативу проведення Тижня академічної доброчесності.

Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки Оксана Миколаївна Бичко розповіла учасникам вебінару – студентам молодших курсів про правила академічної доброчесності в освітньому процесі та відповідальність за їх порушення, торкнулася актуального питання використання штучного інтелекту в навчанні та ін. Понад 200 учасників вебінару з цікавістю прослухали актуальну інформацію.

Отже, тиждень Академічної доброчесності триває, чекаємо усіх на наступних заходах.