Участь у тижні якості освіти «Якісна освіта – основа конкурентного потенціалу країни»

10 листопада 2023 року співробітники відділу забезпечення якості вищої освіти взяли участь у Тижні якості освіти «Якісна освіта – основа конкурентного потенціалу країни», який проводився на базі ДНЗ «Центр професійної освіти сфери послуг». У межах заходу завідувач відділу Красильникова Г.В. розповіла про досвід розбудови системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у Хмельницькому національному університеті, а Білик В.В. – висвітлила особливості проведення опитувань стейкхолдерів в університеті та порядок урахування їх результатів для постійного покращення якості вищої освіти.

Директорка ДНЗ «Центр професійної освіти сфери послуг» канд. пед. наук Царьова Е.С. подякувала спікерам за змістовну лекцію і багаторічну співпрацю.