Курси для гарантів освітніх програм щодо організації підготовки та процедури акредитації освітньої програми

16 травня 2023 року відбулося заняття для гарантів освітніх програм на тему «Опитування стейкхолдерів та механізм реалізації пропозицій щодо удосконалення освітньої програми», яке провела провідний фахівець відділу забезпечення якості вищої освіти, старший викладач технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Вікторія БІЛИК.

Під час виступу слухачів ознайомили із нормативною документацією щодо процедури опитування стейкхолдерів в університеті, організаційною структурою системи внутрішнього забезпечення якості, програмою опитувань та механізмами реалізації пропозицій стейкхолерів щодо удосконалення освітньої програми. Після виступу слухачі курсів долучилися до жвавої та продуктивної дискусії.