Відбулася зустріч членів Студенської ради університету з співробітниками Відділу забезпечення якості вищої освіти

24 листопада 2023 року відбулася зустріч членів Студенської ради університету з співробітниками Відділу забезпечення якості вищої освіти, під час якої було проведено заняття на тему «Роль студентського самоврядування в системі забезпечення якості вищої освіти». Красильникова Г.В. та Білик В.В. ознайомили членів ради з системою внутрішнього забезпечення якості в університеті, наголосили на ролі органів студентського самоврядування у процедурах забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, розповіли про анкетування для як форму отримання зворотної інформації від учасників освітнього процесу про його стан та якість. Завершилася зустріч тренінгом на виявлення лідерських якостей особистості та уміння роботи в команді, які так потрібні членам студентського самоврядування. Бажаємо новообраній команді успіхів у роботі. До наступних зустрічей!