Відбулися чергові збори учасників фокус-груп

26-27 квітня 2021 року співробітниками відділу забезпечення якості вищої освіти проведені збори учасників фокус-груп, яке відвідали 112 здобувачів освітніх ступенів бакалавра, магістра та доктора філософії усіх спеціальностей.

Учасники зустрічей ознайомилися з поняттям «неформальна освіта» та формами і механізмами визнання результатів неформальної освіти в межах освітньої програми; дізналися як потрактовується стандарт ESG «Студентоцентроване навчання» та якими способами він реалізується в освітньому процесі; пройшли анкетування щодо дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти.

В кінці зборів студенти мали можливість висловити свою думку щодо корисності отриманої інформації та задати питання представникам відділу забезпечення якості вищої освіти. Чекаємо вас на наступних зустрічах!