Відбулися збори учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

7 грудня 2023 року відбулися збори учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в університеті. Здобувачі вищої освіти бакалаврського, магістерського та освітньо-наукового рівнів усіх 8 факультетів взяли участь у вебінарі «Права і обов’язки здобувачів вищої освіти», який провела завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти професор Ганна Красильникова. Разом з провідним фахівцем відділу Вікторією Білик учасники зборів розглянули низку можливих конфліктних ситуацій в освітньому середовищі та шляхи їх вирішення.

На завершення зустрічі учасники зборів пройшли опитування за анкетою «Особливості організації освітнього процесу під час війни та академічної доброчесності у Хмельницькому національному університеті» та отримали завдання розповсюдити анкету серед своїх одногрупників.

Усім дякуємо за участь і до наступної зустрічі у весняному семестрі!