ЗБОРИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ СТУДЕНТСЬКИХ ФОКУС-ГРУП «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ»

14 травня 2018 року для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти Хмельницького національного університету відбулися збори «Академічна доброчесність у закладі вищої освіти».

Збори організовано та проведено співробітниками відділу забезпечення якості вищої освіти (http://vzia.khnu.km.ua/): д-р. пед. наук Г.В. Красильниковою, канд. пед. наук В.В. Білик, канд. пед. наук О.В. Гапченко.

Присутніх ознайомили із поняттям академічної доброчесності, досвідом запровадження процедур щодо академічної доброчесності у закладах вищої освіти України та світу, нормативною базою і програмою заходів спрямованих запобіганню академічній недоброчесності серед здобувачів вищої освіти в Хмельницькому національному університеті.

Учасники студентських фокус-груп взяли участь в опитування (анкетуванні) результати якого дозволять отримати необхідну інформацію для підвищення рівня академічної доброчесності як серед здобувачів так і викладачів університету.

Впродовж заходу в аудиторії панувала дружня атмосфера, що сприяла активному діалогу усіх присутніх.

У заході також взяли участь та виступили завідувач відділу навчально-виховної роботи Байдич Л.Е., начальник відділу інформаційного менеджменту та працевлаштуванння випускників Косіюк М.М.

Білик В.В., відділ забезпечення якості вищої освіти

Соленцов О.О. (фото)