Збори учасників фокус-груп із забезпечення якості вищої освіти «Самостійна робота студентів: інноваційні форми та доброчесність»

17-18 листопада 2020 року відбулися збори учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості вищої освіти на тему «Самостійна робота студентів: інноваційні форми та доброчесність».

Співробітники відділу якості вищої освіти університету (Красильникова Г.В., Білик В.В., Длугунович Н.А., Гапченко О.В.) ознайомили 125 здобувачів вищої освіти усіх факультетів з інноваційними формами самостійної роботи, продемонстрували можливості програми Unicheck з виявлення академічного плагіату в навчальних текстах.

Студенти взяли участь в опитуванні щодо якості організації самостійної роботи здобувачів вищої освіти за дистанційними технологіями. Учасниками зборів були висловлені побажання щодо тематики наступних зустрічей. Дякуємо усім учасникам за бажання навчатися новому. Чекаємо вас у весняному семестрі! До зустрічі!

Не забувайте про завдання – опитування одногрупників до 01.12.2020 року!