СПИСКИ УЧАСНИКІВ ФОКУС-ГРУП ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2023-2024 н.р.

Доповнення складу фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у 2023-2024 н. р.  (НАКАЗ від 01.12.2023 р. №62)

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2022-2023 н. р.

Доповнення складу фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у 2022-2023 н. р. (НАКАЗ від 06.01.2023 р. №4-АГ)

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2021-2022 н. р.

Доповнення складу фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у 2021-2022 н. р. (НАКАЗ від 22.11.2021 р. №169)

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2020-2021 н.р.

Доповнення складу фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у 2020-2021 н. р. (НАКАЗ від 30.12.2020 р. №205)

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2019-2020 н.р.

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2018-2019 н. р.

Список учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на 2016-2017, 2017-2018 н. р.

Бланк довідки для нарахування додаткових балів

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗУСТРІЧІ

Збори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти  2022-2023 н.р.

ЗБОРИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ – КАНДИДАТІВ В ЕКСПЕРТИ З ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Методика діагностики емоційного вигорання В.Бойко

Сургунт Н.А. Поради психолога здобувучам освіти

Красильникова Г.В., Білик В.В. Педагогічні рекомендації самоорганізації у навчанні

Білик В.В. Як обирати вибіркові дисципліни?..

Білик В.В. Що таке неформальна освіта?

Красильникова Г.В.  Реалізація студентоцентрованого підходу та академічної доброчесності в освітньому процесі

Білик В.В. Самостійна робота студентів в умовах змішаного навчання

Длугунович Н.А. Знайомство з програмою Unicheck для перевірки текстів на наявність академічного плагіату

Красильникова Г. В. Порядок організації дистанційного навчання в умовах карантину

Навчайся гідно та відповідально (Проект SAIUP)

Білик В.В. ЗБОРИ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ «КОДЕКСУ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ» УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Білик В.В. Академічна доброчесність та запобігання академічного плагіату

Білик В.В. Освітня програма, як засіб формування майбутнього фахівця

Білик В. В. Участь студентів у процедурах забезпечення якості вищої освіти

Олена Руснак «Роль студентів у забезпеченні якості: перспектива Європейського простору вищої освіти»

Красильникова Г.В. Програма заходів щодо участі здобувачів вищої освіти ХНУ у процедурах забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти на 2-16-2017 н. р.